| taniav27 a întrebat:

A mai folosit cineva site-ul https://passport-photo. online/ro/ pentru a-și face poze pentru acte? Am nevoie de o fotografie pentru viză în SUA și mă întreb dacă a mai pregătit cineva o poză pe net și se acceptă.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Situatia este mult mai simpla. Eu am facut actele la 4 persoane pentru SUA. Le-am facut poza cu aparatul foto (acum am un telefun mult mai performant decat aparatul foto) si le-am modificat la marimea necesara cu IrfanWiev sau Paint.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu mi am făcut poza cu telefonul pentru viza.