| RyAngel a întrebat:

A mai rezervat cineva de pe Sea Line Travel? http://www.sealinetravel.ro/Home_continut-5-0.html E de incredere? Stie cineva ceva?

2 răspunsuri:
| Time_Quality_1984 a răspuns:

Da, sunt de incredere, au 7 ani de experienta si autocare zilnice spre Bulgaria. S-au rebranduit ca agentia Vacanta la Mare. =)

| Time_Quality_1984 a răspuns:

Da, sunt OK, au 7 ani de experienta, tarife mici si transport zilnic cu autocare proprii spre Bulgaria. S-au rebranduit ca agentia Vacanta la Mare.