| cristina22 a întrebat:

A mers cineva recent in Spania cu avionul? Ati avut nevoie de pasaport sau e bine si cu CI? Trebuie sa plec in august la prietenul meu si nu stiu daca am nevoie de pasaport, deoarece nu am.

8 răspunsuri:
| borsec a răspuns:

Nu iti trebuie pasaport pentru Spania.

| anonim a răspuns:

Nu, suntem un uniunea europeana.

| sigmanet a răspuns:

Un act de identitate. Pasapoartele nu mai sunt necesare in spatiul UE.

| silvia_2359 a răspuns:

Nu ai nevoie de pasaport.Eu am fost in Spania acum o luna si nu mi-a trebuit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti trebuie pasapaort... poti merge cu C. I. doar esti in U.E.nu? sau nuthinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Cartea de Identitate la purtător și nu întâmpini nicio dificultate.
Drum bun.
Pa, pa.

| flori_8244 a răspuns:

CI E SUFICIENT.

| cristina22 explică:

Ms pentru raspuns la toti :-)