| jhon921 a întrebat:

A parasit cineva tara cu o masina inchiriata? M-ar interesa daca au intampinat ceva probleme. Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Am iesit din tara dar m-am intors inapoi. Tot cu ea. Fara probleme.

| Simpatic a răspuns:

Stiam ca trebuie o procura ceva s-o fi schimband intre timp n-am idee.
Stiu ca pentru Rep.Moldova nu trebuie nicio procura asta e sigur dar pentru statele membre ale UE nu stiu cum e cu masina.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Majoritatea firmele mari de rent a car nu iti dau voie sa iesi din tara, restul care accepta percept taxe in general.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți sa mergi liniștit. Eventual o sa alerge aia după tine cu mașinile de teren, cu puștile automate, in rest e ok, stai calm