| Oiță_Claudiu-Andrei_1998 a întrebat:

A venit cineva la mine acasa si mi-a stricat pc-ul. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Florentina9210 a răspuns:

Sa trimiti acasa la el interlopii, fi-ar mama lui a dracu'. Glumesc!
Ai putea sa discuti cu persoana respectiva. Sa iti dea bani, de altfel sa il repari.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ar trebui sa il repari

| mihai69 a răspuns:

Pălărie-ntr-un picior, ghici ciupercă ce-i?
Așadar, ce poți face în afară de a-l repara?!? Dacă nu vrei, atunci reciclează-l!

| Mayhem666 a răspuns:

Ar trebui sa il trimiti la reparat, altceva nu cred ca mai poti face. Si cel care ti l-a stricat ar fi normal sa contribuie si el la plata pc-ului, ca doar e vina lui, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-l in judeacata

| Andrei277 a răspuns:

Sa il repari normal, sa vorbesti cu ala si sa te ajute la reparat normal doar el ti l-a stricat

| Oiță_Claudiu-Andrei_1998 explică:

Dau funda