| ParadiseCaroline a întrebat:

A vizitat cineva Maramuresul? In toamna merg intr-o mica vacanta si as vrea sa aud parerile voastre cu cele mai frumoase orase din tara.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E frumos doar sa nu il vizitezi in august ca se intorc toti "italienii" in concediu si e plin de cocalari si soferi criminali.

| didi12 a răspuns:

Da,am fost intr-o excursie si mi-a placut foarte mult.De la peisaje minunate, pana la oameni primitori si voiosi.A fost foarte frumos, cu siguranta iti va placea.

| Alexa843 a răspuns:

Maramuresul e un loc minunat. Acolo oamenii sunt mai buni si mai curati la inima. Mie mi se pare foarte frumos.