| Andreasx a întrebat:

Aa dori daca imi poate spune cineva care a fost in Thassos.A mers cineva in Thassos cu transportul in comun? Au orar ok? ca am citit pe unele site-uri ca merg f rar gen doua pe zi.
Pentru a ajunge pe Marble Beach din Limenas,cam cat costa un taxi? Nu as ea sa merg pe jos atat drum (o ora jumate),cel putin nu la dus si intors, poate decat la intors.Ma gandesc ca de acolo nu o sa gasesc nici in taxi la intoarcere in Limenas, asa ca o voi lua pe jos.

1 răspuns:
| andreicosmin1199 a răspuns:

Salut, eu am fost in Thassos, dar m-au ajutat cei de la Travel Ideea e un site foarte fain. Ti-l las mai jos, poate o sa-ti fie de folos!

https://travelidea.ro/thassos/re11