| dana_4015 a întrebat:

Aam fost astazi impreuna cu parintii la "Casa Magica" ( la restaurant ) in Busteni. Mie nu prea imi pasa, dar parintii mei(mai ales tata) au fost foarte dezamagit de serviciile lor. Uitati ce a scris tata pe un alt forum :

Intrebarea mea este ce parere aveti voi despre acest local, si daca mai sunt si alte persoane dezamagite de personalul si/sau serviciile lor.

Multumesc anticipat pentru raspunsurile voastre, care sper sa fie rapide!

4 răspunsuri:
| εʟεпα a răspuns:

Ce`a scris tata? :]]. Ca mnu` scriee`` :[

| Siminik a răspuns:

Ce a scris tatal tau?
Ca nu apare nimic...

| dana_4015 explică:

Mda. Nu stiu ce naiba are dar nu apare. Am incercat de multe ri. Scuze. Oricum, ce paere aveti?

| εʟεпα a răspuns:

Poii` daca nu vedem ce a scris Papii` tau happy. Nu avem ce comenta! Zbyye` :*~~`