| NoNaMe2000 a întrebat:

Agentia queen travel este de incredere?

Răspuns Câştigător
| ellena3322 a răspuns:

Hei cum am auzit de agentia queen am si dat clic.Sa stii ca acum 3 saptamani o matusa de pe mama a ales la egipt oferta.aU DAT CEVA BANISORI DAR AU ZIS CA AU VENIT ACASA CU AMINTIRI CU DE TOATE ESTE FOARTE FRUMOS ACOLO CICA.eU NU AM FOST.Si a zis ca de incredere sunt happy

5 răspunsuri:
| Andreea_Gruia_1985 a răspuns:

Nu s deloc d incredere....plateste rexervare inainte cu 2 luni totu okey sa te sune in ultima clipa k nu mai poti pleca k nu esti confirmat in baza de date a hotelului(adica teapa ei nu au platit nimic si normal au pierdut locul) si dupa ce am auzit toate problmele astea normal sa ma duc la agentie sa vad sa nu cumva sa patesc si eu acelasi lucru ca ceilalti, eu avand plecarea in Turcia peste 3 saptamana,si ce credeti? sediul era inchis, nu mai era nimic acolo nici mobila macar, au fugit k niste lasi, tepuind mii de oameni, si daca intri pe site ul lor cica oameni capabili cu experienta, in cine sa mai ai incredere in ziua d azi? ce fel d tara suntem?

| NoNaMe2000 explică (pentru Andreea_Gruia_1985):

Ai dreptate. Azi am fost la sediul lor si scria pe un biletel ca si-au mutat sediul. am ajuns acolo si era un sediu de avocatii. dumitrescu si dinu. etc
ne-au spus ca au dat FALIMENT Si ne-au pus sa ne scriem numele pe o foaie...ca,cica ne vor da banii inapoi...si noi peste 3 saptamani trebuia sa plecam in TURCIA>>>

| Teodor_Constantin_1985 a răspuns (pentru NoNaMe2000):

Si eu am patit la fel. Am fost la Astra Asigurari unde am depus o cerere de de despagubire dar slabe sperante deoarece ei despagubesc doar pana la 50.000 usd. (cel mai probabil acesti bani vor fi inpartiti procentual clientilor) Adica mai nimic!
Trebuie sa ne unim si sa facem ceva! 0762.687.281

| Neacsu_Mihaela_1991 a răspuns (pentru Teodor_Constantin_1985):

Intrebare : Dar au aceasta polita de asigurare facuta macar? happy ...la fel si noi am fost tepuiti de aceasta agentie de turism

| Teodor_Constantin_1985 a răspuns (pentru Neacsu_Mihaela_1991):

Au asigurare dar din pacate societatea de asigurare poate despagubi doar pana la 50.000 Usd per total(la toti clienti)
Asadar nu vom primi mai nimic! Eu am fost astazi acolo si m-am interesat!