| AvalohAlyn a întrebat:

Ai unde sa mananci proaspat si gustos in statiunea Jupiter in luna septembrie?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Terasa Curacao si cea de vizavi par destul de ok. De asemenea, mai e la intrare un fel de autoservire la care e mereu coada.
Lucrez la niste terenuri de tenis la un hotel din Jupiter, deci poti sa-ti pui baza in ceea ce spun. Personal, mananc aproape zilnic peste si midii de la un fast food aflat mai jos de Curacao. Nu e extraordinar, insa preturile sunt foarte bune.