| SalutBunaLarevedere a întrebat:

Am auzit ca in Africa de Sud este mereu soare.E adevarat(dtalii)?

Răspuns Câştigător
| Chillcs a răspuns:

Daca te referi la faptul ca nu au noapte, atunci nu este adevarat. Doar polul nord are ziua o perioada mai lunga din an.
Daca te referi la clima, atunci da, are mereu soare si rareori nori cu averse.

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu! Noaptea nu e sigur!

| SalutBunaLarevedere explică (pentru Chillcs):

Pai asta voiam sa zic... love struck

| SalutBunaLarevedere explică:

Pai la clima ma refeream, normal!
Doar nu ma gandeam ca nu are noapte, cum puteti crede asa ceva rolling on the floor?

| Chillcs a răspuns (pentru SalutBunaLarevedere):

Eu am luat in considerare toate variantele. Si cum la polul Nord este posibil, ma gandeam ca te intrebi daca si in Africa de Sud este posibil. Mersi de funda, ma bucur ca te-am putut ajuta.

| SalutBunaLarevedere explică (pentru Chillcs):

Cu placereE si normal pana la sa iei in considerare toate calculele...pe TPU sunt tot felul de oameni, si nu stii la ce sa te astepti.