| cmm a întrebat:

Am bilet la blue air pentru Torino-Cuneo si inapoi. Cum ajung din aeroport spre Torino, pentru ca pe site-ul aeroportului nu am vazut decat o singura cursa transport la ore aiurea pentru avionul meu. multumesc celor care stiu si vor sa imi spuna exact

2 răspunsuri:
| funkydiva a răspuns:

Hey. Ce-ar fi sa apelezi la un taxi? E mult mai comod si mai eficient.

| victooor a răspuns:

Ar fi bine sa ai nr. de tel. la cateva firme de taxi pentru. ca aeroportul e mic si nu prea sunt taxi-uri pe acolo uneori.