| NutzaLenutzaB a întrebat:

Am cumparat 8 bilete (avion+cazare) pentru 8 pers(6 adulti si 2 copii) saptamana trecuta.Azi ne-au sunat si ne-au spus ca la intoarcere au ramas doar 6 bilete. Ceilalti doi vor asteapta avionul de dimineata (aproximativ 7 ore).Are rost sa asteptam ca sa cedeze sau sa renunte cineva la 1 sau 2 locuri?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu cred; e posibil să plătești mult mai scump pentru biletele alea. Și nici nu e sigur că vor apărea.

| jamal000 a răspuns:

Categoric nu, ori agentia va rezolva problema ori va cereti banii si cumparati alt pachet.