| AlexeLup a întrebat:

Am cumparat un bilet wizz air de la Bologna la Bucuresti in ziua in care trebuia sa plec de la Bucuresti la Bologna.Se poate modifica zborul?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Se poate, dar o sa te coste destul de mult operatiunea

| mihai69 a răspuns:

Se poate (în măsura disponibilității de locuri), dar costă. Dacă din întâmplare au tot avionul plin, va trebui să cauți la altă companie.
Costul este între 97 și vreo 220 lei, în funcție de numărul de zile câte mai sunt până la zbor și de modul cum faci modificarea (telefonic sau online), PLUS diferența de preț pentru biletul pe acea cursă (care poate fi mai mare decât ai achitat deja).
https://wizzair.com/ro-RO/useful_information/Changes_Refunds