| Deutzy a întrebat:

Am de ales intre Italia si Polonia,ce ziceti pe care sa o aleg ca nu ma pot decidebig grin

Răspuns Câştigător
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Eu as alege Polonia.
Dar mai intai, urmareste video-uri si poze cu ambele tari pentru a putea lua decizia buna! Succes!

6 răspunsuri:
| andreeagicu a răspuns:

Italia este un muzeu in aer liber. Plus de asta ai foarte multe vestigii de vazut, Vaticanul, atatea catedrale intrate in cartea recordurilor, Venetia, Florenta- orasul de unde a inceput Renasterea, Roma, plus oraselele de pe Coasta Amalfi: Positano, Sorrento. Insula Capri, Turnul din Pisa si sa nu uitam de Napoli cu vulcanul Vezuviu si de Milano cu Domul din Milano. Si Polonia este frumoasă, dar nu cred ca te va incanta la fel de mult.

| atoatestiitoarea a răspuns:

Polonia, fete si baieti frumosi, f f f prietenesi si ptrecareti!

| Deutzy explică (pentru atoatestiitoarea):

Ai fost acolo?

| atoatestiitoarea a răspuns (pentru Deutzy):

Dar unde n-am fost? p^na si-n India si-n jungla africana, la indienii din arizona, la japonezii din Iwo Jima, cum câstig 1000 2000 de euroi pe internet, cum plec!

| ?KimKimmy? a răspuns:

Italia. Sunt multe chestii tari de vazut.

| Nisi_Alexandru_1996 a răspuns:

Eu iti zic sa te duci in Italia lumea e mai civilizata si in plus ai ce vede.Eu am fost si e foarte frumos dar acum conteaza in ce localitate de duci eu am fost in milano si roma