| sunshine19680925 a întrebat:

Am facut doua rezervari la Wizz, una pentru sotul si copilul meu minor si una pentru mine. Am achitat rezervarile la banca, dar pe chitante am vazut ca este trecut doar numele meu, nu si cel a sotului/copilului. De asemenea este trecut si numarul de confirmare (cel format din 6 caractere si unic pentru fiecare rezervare). Ar putea sa fie vreo vreo problema ca nu sunt trecute toate numele pe ordinul de plata?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La banca nu-i intereseaza numarul pasagerilor ci sa se achite suma respectiva celor trei locuri.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Problema pentru ce? Atat timp cat aveti rezervare pentru toti nu vad unde e problema

| alexfab33 a răspuns:

Nu e o problema. De putin timp se pot face rezervari cu Wizz Air fara ca aceste sa includa toate numelelor pasagarilor

http://www.mihaijurca.ro/......ingur-nume

| sunshine19680925 explică (pentru alexfab33):

Pe rezervare este trecut numele tuturor pasagerilor. La banca nu am spus sa treaca si numele sotului/copilului pe ordinul de plata.

| alexfab33 a răspuns (pentru sunshine19680925):

Nu va fi nici o problema. Rezervarile pot fi trecute cu un singur nume la banca