| anonim_4396 a întrebat:

Am gasit pe zumzi.ro o oferta de vacanta destul de atractiva. A mai cumparat cineva un asemenea voucher? E pacaleala sau e pe bune? Mai e o problema:agentia de turism care face oferta nu e din romania. Exista posibilitatea sa ajung la hotel si sa imi spuna ca ei nu stiu nimic despre voucher si sa imi pierd banii?

Răspuns Câştigător
| CiicxuBăă a răspuns:

Nu, nu e pacaleala. Eu si cu tatal meu luam adesea aceste vouchere si pentru restaurante, sporturi, magazine si am luat chiar si pentru o mica vacanta happy Acestea sunt chiar profitabile si te sfatuiesc sa mergi linistit in vacantawinking

1 răspuns:
| Pr0t0type a răspuns:

Auzi si eu Am Luat De pe ZumZi.Ro Oferta de Vacanta nu Este Pacalealahappy Sincer mi-am luat si eu... big grin FUNDA?