| Katiee^^ a întrebat:

Am lucrat o ora la un eseu in word... Calculatorul mi s-a blocat asa ca am dat un restart... Fara sa salvez ce am facut. Fiindca nu puteam crying( Credeti ca s-a salvat pe undeva?sad

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Word salvează din 5 în 5 minute ce faci tu acolo. În mod normal, când deschizi programul după restart te va întreba dacă vrei să recuperezi vreun document. Altfel verifică-ţi eseul, s-ar putea să mai fi rămas ceva din el.

8 răspunsuri:
| vladtudor a răspuns:

Eu zic ca nu s-a salvat nimic.

| Katiee^^ explică:

@Abh: Este a doua oara cand ma ajuti foarte mult happy Multumesc!

| Bacemi a răspuns:

De obicei Wordul salveaza datele insa numai daca ai activata o optiune. Daca ai norocul sa o ai activata iti poti recupera datele intacte.

Abh
| Abh a răspuns:

M-am uitat prin întrebările tale şi nu ţin minte să te mai fi ajutat vreodată, dar, cu plăcere.

| Katiee^^ explică:

@Abh: Cand am intrebat daca exista vreo modalitate de a sterge un id happy... Dar mi s-a sters intrebarea

Abh
| Abh a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......rge-un-id/
doar daca ai mai multe conturi

| Katiee^^ explică:

Dap happy am 2 conturi...

| Katiee^^ explică:

Wow laughing) acum vad categoria rolling on the floor)) Eu am crezut ca s-a sters deoarece nu am gasit-o printre intrebari ( uitand ca am postat-o pe celalalt cont ) happy