| dragutza98 a întrebat:

Am maree nevoie de ajutor nu stiu unde sa merg ori in Hawai ori in China ajutor!

Răspuns Câştigător
| Roxy_8424 a răspuns:

Hawai intalneste baieti dreagutzi etc. faci plaja inoti surf si e mai frumos dar costa ceva bani.

12 răspunsuri:
| bamse a răspuns:

Eu as alege Hawai

| xlmpq a răspuns:

In libia

| larya234 a răspuns:

Hawai

| BruneTTe a răspuns:

Depinde. Daca te intereseaza sa vizitezi, istoria alege China. Daca iti place sa stai degeaba, plaja, soarele alege Hawaii. Eu clar as alege Hawaii love struck

| Chαяtreux a răspuns:

Chinaaa

| BiaSiAtat a răspuns:

Hawaii daaa! E mai tare

| Bunny a răspuns:

Toata lumea alege Hawai.Eu as alege China.In Hawai e deja banalul lux, inclunzand soare, plaja, distractie etc.In China sunt multe lucruri de vizitat, plus ca e o cultura cu totul diferita, oameni diferiti. Poti sa cauti pe net atractii turistice si vezi ce iti incanta ochii mai mult.Ai de unde alege.Eu una acolo as merge.

| Apy a răspuns:

Hawai e mai bine ca ai plaja si soare e super fain.mai bine in hawai ca ai spectacole cu delfini e super

| AdinaVreaDoarFunditeDePusInPar a răspuns:

Iti sugerez hawaibig grin

| Christina_5671 a răspuns:

Hawaii

| Ser9iu a răspuns:

Du-te dupa blocuri big grin

| outletadidas a răspuns:

Buna! Depinde si pentru ce vrei sa te duci! Eu daca as avea posibilitatea as merge la Hawai! www.outletadidas.ro