| discovery a întrebat:

Am nevoide de un numar de telefon de la bordul avionului blueair

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

"avionului blueair" stii ca aceasta companie are cateva zeci daca nu sute de avioane. Tu ai impresia ca e unul singur? si nu, tu ca persoana fizica nu poti apela echipajul unui avion. Poti doar sa suni la aeroportul de unde a plecat / unde va sosi.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Ce mai vrei sa afli?

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Vrei sa il arunci in aer? laughing

| DenisIonut01 a răspuns (pentru TheLoveDoctorr):

Probabil vrea sa sune sa se intereseze de o persoana daca ai este bine si nu rau in avion, sa nu radem ca nu stim cu adevarat ce doreste.

| DenisIonut01 a răspuns (pentru TheLoveDoctorr):

Suna la compania Blueair unde ai facut si biletul si iti spun aia daca poti suna pe cineva de pe avion.