| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de o cazare in Pascani. Nu am gasit decit un hotel cu referinte foarte proaste si fara preturi afisate.
Daca este cineva din Pascani si stie, rog sa ma ajute cu informatii. Multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti recomand sa stai in Iasi sau Suceava si sa mergi acolo pentru nevoia ta. Ai cu ce ajunge usor.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

In Iasi, nu merita. Poate in Suceava. Fiind si pe linie principala, adevarat, sint mai multe trenuri. Merci pentru idee.

4 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu are cum, mai cauta

| anonim_4396 explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Esti din Pascani? Stii ca sint si pensiuni, hosteluri, ceva? Nu sint publicate. Spune-mi macar aproximativ un nume si-l gasesc eu. Dar e urgent, miine plec.

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sunt din pascani, dar am trecut pe acolo, intra pe cazare.ro