| angellul a întrebat:

Am nevoie de obiectivele turistice si poze cu garile astea cfr
neptun, neptun hc, pescarus, tuzla, eforie sud + nord, agigea nord, palas, valul lu traian, murfatlar, basarabi, poarta alba, dorobantu, castelu, saligny gr est, dunarea hm, ovidiu, ramificatia borcea, baraganu, stefan cel mare, jegalia, recolta, perisoru, ogoarele hc, ivanesti hc, dragos voda, bogdana h, dilga hm, dor marunt si sat, lehliu, preasna hm, sarulesti, mostistea hc, fundulea, izlaz h, branesti + sat, pasarea, pantelimon sud
stiu ca sunt multe da am nevoie de ele cat mai repede... FUNDAAAAAAAAAAA

4 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Pai ce-ai face la islaz ca e o halta, la fel si la pasarea; obiective turistice : la Murfatlar= Basarabi gasesti Biserica de creta unica in Europa; de la Murfatlar pana la Valul lui Traian gasesti fortificatia cu numele de Valul lui Traian ce are peste 5 km lungime; intre Murfatlar si Ostrov gasesti Adamclisi si Pestera Sfantului Andrei; Constanta are destule obiective incepand de la istorie pana la cluburi

| HartaLumii1966 a răspuns:

Incearca pe acest site www.hoteluri.org.ro de aici m-am documentat si eu pentru unele obiective turistice din Romania, nu stiu cat de ajutor iti poate fi, dar poate gasesti ce te intereseaza

| angellul explică (pentru HartaLumii1966):

Nu am gasit nimic sa ma ajute
mersi oricum de intentie

| HartaLumii1966 a răspuns:

Imi pare rau, pe mine m-a ajutat la rezervarea unui hotel in Bulgaria, si am gasit si multe informatii despre statiuni turistice din Bulgaria. Imi pare rau ca nu am putut sa iti fiu de folos, dar cu siguranta daca dai un search pe google ai sa gasesti ce te intereseaza.