| FaraoneSicilianu a întrebat:

Am nevoie de un ghid turistic care vorbeste limba italiana, si un autocar de inchiriat, cineva stie preturile? o sa vina in romania unchiul meu cu inca 50 de persoane in vizita si m-a zis sa-i caut un hotel si ghid si autocaru

Răspuns Câştigător
| danzel_7798 a răspuns:

Pentru inchiriere autocar poti incerca la nr 0746.021.147, cred ca iti poate rezolva si de ghid. Filadelfia Grup se numeste firma

4 răspunsuri:
| danzel_7798 a răspuns:

Dar in ce judet stai? in bistrita cunosc o firma de turism care are si autocare de inchiriat si ghid turistic.

| FaraoneSicilianu explică:

In Bucuresti

| FaraoneSicilianu explică (pentru danzel_7798):

Multumesc mult pentru ajutorul happy

| danzel_7798 a răspuns (pentru FaraoneSicilianu):

Cu placere... sper sa-ti fie de folos informatiile si sa-ti rezolvi problema