| carinutza373 a întrebat:

Am nevoie sa imi dati site-uri cu case dinalea de inchiriat foarteee ieftine, cu pret / persoana, pentru 7 persoane, ori cu 3 paturi de 2 persoane, ori cu 2 paturi de 2 persoane si o canapea extensibila...deci oricum ar fi sa fie loc de dormit pentru 7 persoane, va rog rapid. Ar fi un pat dublu pentru doi parinti si un bebe, un pat pentru 2 parinti, si inca un pat pentru doi copii de 13 ani. Si as vrea sa ajunga pe undeva la...nu conteaza, numai sa fie ieftin

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Pentru ce localitate din ce tara?

| pietrean a răspuns:

Ai mai pus intrebarea asta, de mai multe ori si peste 17 persoane(la doua postari ale tale), s-au "obosit" sa-ti raspunda.Dar tu, nici macar nu te-ai obosit sa le multumesti!
Specifica ce inseamna "ieftin" pentru tine(fiind copil), sau de cati bani dispuneti, ca sa ti se dea un raspuns multumitor.Asa,doar ca sa intrebi in mare("sa ajunga pe undeva la...nu conteaza"), fara anumite detalii, se obosesc oamenii degeaba sa-ti raspunda.