| mariuseu12 a întrebat:

Am o intrebare! Stie cineva ce preturi de cazare sunt la Hotelurile din Onesti jud.Bacau? Stiu ca sunt doua hoteluri dar nu stiu preturile de cazare! Ma poate ajuta cineva?

4 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Seara buna!
La hotel Trotus :
- camera single 3 stele = 131 lei
- camera double 3 stele = 161 lei
- apartament 3 stele = 292 lei
- camera single 2 stele = 106 lei
- camera double 2 stele = 136 lei
Detalii gasesti aici: http://hoteltrotus.ro/cazare/

o seara cu zambet sa ai!

Răspuns utilizator avertizat
| mariuseu12 explică (pentru IMPERIA):

Asta e unul.Dar citisem undeva ca sunt doua. si pe net nu am gasit niciun fel de pret pentru al 2-lea. Cred ca hotel parc se numea!

| mariuseu12 explică (pentru PRACTIC):

E o chestie de intalniri cu diferiti oameni la rand si nu as avea timp si nici dispozitia necesara sa migrez intre slanic-moldova si onesti! Multumesc oricum! happy