| xfy1055 a întrebat:

Am ramas fara loc de munca de ceva timp, samaj nu am si nici un venit. Sotia are 550 ron / luna. Singura solutie de supravietuire este inchirierea unui apartament, utilat cu tot necesarul, pentru cei interesati de aer curat si liniste, la Covasna, pentru zilele libere sau concedii... Daca poate cineva sa ma ajute, rog respectuos seriozitate!
Doamne ajuta.

Răspuns Câştigător
| DjTactumare a răspuns:

bine,am sa te ajut dand un anunt in ziar, sunt din Bucuresti si poate o fi cineva interesat, numai ca trebuie sa-mi trimiti prin mesaj TPU adresa ta de e-mail ca sa-mi dai mai multe detalii

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe sa gasesti ceva de lucru sa ai noroc, si incearca sa aduni bani sa dai de permise C, CE si intri ca sofer pe tir acolo ai locul de munca garantizat in plus sunt multe locuri libere pe timp de criza.