| Louuder98 a întrebat:

Am rezervat in bilet la wizzair in valoare de 90, cat mai trebuie sa platesc in plus prin transfer bancar? Sau cat ar costa in plus sa fac o alta rezervare si sa plătesc cu cardul imediat? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Roxin a răspuns:

Buna!

Cu cardul nu platesti nimic suplimentar. In principiu, toate taxele pentru bilet sunt afisate la cumpararea acestuia. Pentru transfer bancar, iti va fi indicat comisionul aferent tranzactiei, daca exista unul.