| cerculetezburatoare a întrebat:

Am sa plec in Bulgaria, in statiunea Constantin si Elena pe data de 27 august, la hotel Sirius Beach 4****. Cei care au mers acolo, cum este? Ati avut vreo neplacere? (nu chestii gen: a fost o scama pe jos, n-am prins un mar copt oh go on astea-s fite de Burj Al Arab)

4 răspunsuri:
| cerculetezburatoare explică:

@ralucuts cu ce ma dau mare? raised eyebrows cer doar parerile celor care au fost happy

| E7103385 a răspuns:

Am fost eu in aceeasi statiune, dar la Dolphin, tot de 4 ****. Dar Sirius era cam departe de hotelul nostru asa ca nu am trecut pe-acolo.Cat despre statiune - e minunata.Mancarea era mereu variata, probleme cu stomacul sau chestii de-astea n-am avut. Poti sa incerci si bazinele cu apa termala. Ah, si sa nu uiti sa-ti iei o marioneta (sunt diferite animalute - caini, pisici, caluti, maimute...), eu mi-am luat una si costa anul trecut 12 leva. Din mancarurile locale care trebuie incercate ar fi Banita - o placinta cu diferite umpluturi - de la ciocolata pana la pastrama; Airan - un fel de chefir de-al lor; Si un fel de supa dar din lapte cu castraveti si mai nu stiu ce. Apropo acolo supele sunt reci si nu prea seamana cu ale noastre. Daca ai timp poti sa mai hoinaresti prin oras pentru a mai cumpara cate ceva sau poti vizita Varna, care nu e prea departe, cu un autobuz cu 2 etaje.In Varna merita sa vizitezi Observatorul Astronomic, Gradina Zoologica si Delfinariumul - toate se afla intr-un parc mare. Apropo, eu anul asta plec in Austria, Italia si la mare in Slovenia - Portoroz.winking

| matadoru a răspuns:

Am un prieten care a fost anul acesta in iulie la Sirius Beach si mi-a spus ca a f foarte frumos.Hotelul e f frumos, camerele mari, aerisite, personalul hotelului e amabil, te ajuta cand ai nevoie de ceva si dupa cum mi-a spus el ar mai merge acolo. Sper sa te distrezi!

| RecycleBin a răspuns:

Parere:te dai maretongue