| gazaru a întrebat:

Am si eu nevoie repede sa stiu. vreau sa plec la 3 dimineata pana la Autogara Militari ca sa ma duc la tara pana la Pitesti..cu ce pot ajunge din Pantelimon pana la Militari? FUNDA.
Ps.Ca stiu ca 69, 61 nu mai circula la ora aia si au bagat autobuze si nu sunt invatat cu ele.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E destul de complicat. Poti lua N102 care pleaca de la Cora Pantelimon la 3.05 pana la Piata Unirii si apoi N116 care pleaca de la Piata Unirii la 4.00. Ajungi la Autogara Militari pe la 4.45.
Daca vrei sa ajungi la 3, atunci trebuie sa prinzi N102 care pleaca la 0.05 de la Cora Pantelimon si pe N116 de 0.50 de la Unirii (e cam strans, il poti pierde)

| gazaru explică (pentru Brigaela):

Eu vreau sa ajung la 5:30-6:00 la autogara Militari ca vreau sa plec spre Pitesti..apropo..stiti la ce ora pleaca microbuzul spre Pitesti...dimineata..pleaca si dupa-masa?

| Brigaela a răspuns (pentru gazaru):

Atunci iei N102 care pleaca la 4.00 si N116 de la 4.40 de la Unirii. Daca te uiti pe siteul autogarii (http://www.autogari.ro/bucuresti/autogara_militari/Autogara104) vei vedea ca pleca spre Pitesti si la 5 si la 6 dimineata. Dar la Pitesti pleaca microbuze si din Autogara Ritmului care este practic in Pantelimon

| gazaru explică (pentru Brigaela):

Eu vreau de fapt sa ma duc la tara la Stefan cel Mare...

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La ora aia cu taxiul