| G4by97 a întrebat:

Am si eu o intrebare acum 2 ani am fost la mare si am fost cazat la hotel doina am avut bilet de 2 persoane da am intrat 3 in camera si nu a verificat nimeni anul asta am bilet la hotel astoria si vreau sa stiu daca te verifica cineva la intrare sau cum se procedeaza daca poti sa intrii cu o persoana in plus pe un bilet de 2 persoane dau funda

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Nu te verifica, ar fi prea multa munca pentru ei si ceea ce pierd nu merita efortul.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La hotel nu sta nimeni sa te verifice, hotelierii nu merg pe premiza ca toti sunt tepari si nesimtiti ca tine