| Stancev_Selena_2001 a întrebat:

Am stat mult timp la soare si acum mi sa inrosit nasul si am mici umflaturi ca si niste besici. Cum pot scapa de ele cat mai repede?

Răspuns Câştigător
| CocoLoco94 a răspuns:

Te poti da cu miere sau iaurt sau daca ai o planta de aloe sa te dai cu partea aia incolora din frunza. Poti sa incerci si cu Fenistil-gel( de la farmacie) sau mai exista si alte lucruri la farmacie de exemplu alte creme. E buna si apa termala.
Sau poti sa lasi sa treaca de la sine, nu tine mai mult de 1 sapt. Oricum o sa se cojeasca pielea.

1 răspuns:
| Ripley a răspuns:

In doua zie trece oricum.nasol sa ai basica pe nas laughing