| AnaAmalia31 a întrebat:

Am trei zile libere, intr-una vreau sa merg la mare (sugerati-mi statiunea), in alta la munte sau in alt colt frumos al tarii (sugerati-mi unde). Daca vreti funda, spune-ti! O voi da celui unde voi merge! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Rotaru_4395 a răspuns:

In Ef.Nord este cel mai frumos, sau in Brasov, Iasi.Ai putea te rog frumos sa imi dai o fundita?

6 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Poti impusca 2 iepuri dintr-o data sa alegi o statiune cu mare si cu munte, daca ai si posibilitatea, poti alege Bulgaria, Turcia, Grecia, Italia... Vacanta placuta!

| AFR81 a răspuns:

La mare iti recomand sa te duci ori in Mamaia ori in Mangalia,la munte, in Sinaia sau in Brasov, iar in alta parte...Du'te si tu prin Tulcea.

| KaterinaPetrova a răspuns:

In mamaia imi place mie happy pentru 3 zile nu cred ca ar fi cazul sa parasesti tara. cu toate ca e ROMANIA si se simte destul de mult.cred ca intelegi ce vreau sa zic, sunt si parti frumoase, mai ales ca acum este apa f callda, sunt multe discoteci, telegondola, aqua magic, satul de vacantahappy. eu acolo ma voi duce si la anul. poti gasi chirie chiar cand cobori din tren sau cand te apropii de mamaia pe acolo.sunt numai oameni cu chei in manahappy vacanta placuta oriunde ai alege-ohappy

| spike625 a răspuns:

Pa la mare in bulgaria...iar la munte poti merge ori in bicaz ori n gura humorului...vezi tu

| Cosmin162749 a răspuns:

Pai la mare...la mamaia sau eforie nord sa mai iesi din agomeratie(in nici un caz costinesti acolo sunt numa hoti) sau ai putea pleca in excursie mai lunga in bulgaria acolo merg si eu saptamana astaa cu fam mea ca sunt mai mici preturile acolo si plajele curate.conditii ff bune la munte po sa te duci la durau:X am fost de fff multe ori acolo sau poti merge la brasov ori in statiunea busteni vezi tu am dat exemple faci cum vrei

| Al3xysS a răspuns:

1) Mare= Costinesti
2) Munte= Transfagarasan