| anonim_4396 a întrebat:

Am un bilet de avion Wizz Air pentru 8 dec, insa acum vreau sa plec mai devreme si ca sa-l schimb, ma costa mai mult decat daca imi iau altul. As putea sa-l vand altei persoane (ar putea sa-si schimbe datele dupa )?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Și schimbarea de nume e destul de scumpă. Mai bine mergi pe data când l-ai luat. Altfel, practic pierzi banii.

| anonim_4396 explică (pentru mihai69):

Stiu ca-i pierd d-asta as vrea sa-l vand pe oricat, macar recuperz ceva...chiar nu pot pleca pe acea data.

| mihai69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Http://wizzair.com/ro-RO/useful_information/service_fees#ChangeFees
Taxa de schimbare dată (din timp) e de 84 lei; taxa de schimbare nume - 199. Ce zici, ai vreo șansă să-l vinzi, la scorul ăsta?

| anonim_4396 explică (pentru mihai69):

Pardon, i-am sunat, si casa-mi shimb data, ma costa 154 Euro. daca iau altul ma costa mai ieftin. dar ma doare ca pierd banii aia! asa e cand n-ai!