| liiaa a întrebat:

Am un concurs care se tine in Spania,la Valencia. Vreau sa stiu cu ce pot merge pana acolo,cat m-ar costa, in cat timp as ajunge si unde pot gasi acest mijloc.Pentru doua persoane.Nu imi ziceti ca se ocupa cei de la concurs, pentru ca aici nu e asa.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Mergi la o agentie de turism si acolo afli tot mijloc de transport/cost/ruta/timp.E bine sa consulti mai multe agentii ca pe net sunt duium dar...fiecare cu pretul sau.Bineanteles costurile sunt influentate de mijlocul de transport avion/tren/autocar si de localitatea de plecare.O agentie cu sediu e mai credibila decat una de pe net.Nu zic ca nu ar fi si pe net agentii serioase dar ce vorbesti personal e una si alta e ce afisat pe net.SUCCES si bafta thumbs up

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns (pentru stlucian):

De ce sa mai dai comision si la agentie cand poti sa iti iei bilet pe cont propriu

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cel mai rapid e avionul... cam 170-200euro dus intors de persoana daca il rezervi cu 1 luna inaint. Zborul efectiv e vreo 4-5 ore, depinde ce zboruri gasesti si cat dureaza escala.