| Slim a întrebat:

Are careva idee cat costa sa inchriez clapari la straja?(doar clapari)

2 răspunsuri:
| pisicamoarta a răspuns:

Clapari scris invers inseamna pisice in limba germana veche antica si din nordul germaniei apusene a carui conducator era preotul prea sfant prea fericit si iertator fara mana stanga Cozma Mihai Radu Gheorghe din Imperiul tarist de sud

| me4u a răspuns:

Claparii de la inchirieri au liner-ul (ciorapul interior) largit din cauza ca sunt purtati de multe persoane cu diferite forme ale piciorului. Cand iti cumperi claparii tai, noi, acestia se vor forma pe piciorul tau, vor fi mult mai confortabili si vor oferi un suport mai bun!
http://www.skates.ro/ski/clapari