| Alsodrfegnha a întrebat:

Are careva vreo idee de locatie pentru o excursie de doua zile? Nu ceva foarte pompos, suntem doar niste plozi de clasa a X-a care vor putina relaxare si distractie impreuna.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sighișoara.

| Alsodrfegnha explică:

Am uitat sa precizez ca suntem din judetul Vaslui, Barlad, deci o distanta rezonabila, daca se poate.

| Braunion a răspuns:

Din ce oras sunteti? Nu de alta, dar nu vreau sa va trimit la 600 km departare. in Romania (banuiesc ca vreti in Romania) sunt n locuri frumoase.

| rocket a răspuns:

Cand am terminat clasa a XII-a am mers cu colegii in Grecia, Paralia Katerini. Este o statiune superba, plina de tineret, foarte frecventata de romani. Pana si vanzatorii de la magazine stiu romaneste acum. Tarifele la hoteluri sunt foarte mici si plajele sunt superbe. http://www.idealtour.ro/......terini/5/4 Aveti aici cateva oferte foarte bune, agentia va duce cu autocarul, tot ce trebuie sa faceti este sa va luati o persoana majora cu voi. O sa va distrati pe cinste.

| Alsodrfegnha explică (pentru rocket):

Ne-ai dat o idee buna pe care probabil c-o s-o punem in practica tot intr-a 12-a laughing Noi vrem o excursie in tara, momentan.