| mihaitorres a întrebat:

As avea cateva intrebari.Cum ajung cu metroul din gara de nord la mallul Sun Plaza, cum ajung din gara de nord la mallul Unirea shopping center, cum ajung din gara de sus la mallul Baneasca shooping center(parca asa era, oricum ceva de baneasa), cum ajung din agar de nord la palatul parlamentului.Cum ajung din gara de nord la Arcul de Triumf.Macar la o intrebare daca imi raspundetii este foarte ok happy. MUltumesc

1 răspuns:
| chrisstina a răspuns:

Din gara de nord la sun plaza:iei metroul de la gara de nord o statie pana la piata victoriei si de acolo, de pe alt peron iei altul vreo 7 statii pana la piata sudului si acolo e mall-ulbig grin iar pentru unirea faci acelasi lucru numai ca iei al doilea metrou 3 statii tongue