| liviumirela a întrebat:

As dori sa plec cu cortul si as dori sa stiu unde sunt turisti unde merg cu cortul In Judetul Cluj sau Bihor?

6 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Va recomand sa mergeti sa vizitati muntii apuseni.Sunt multe pestere si peisajul montan e super, dupa mine cred ca e mai frumos decat pe Valea Prahovei.

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Iti spun unde am fost eu si unde poti campa: Vadul Crisului, Padis, Suncuius, Valea Ierii, Valea Ariesului, Valea Draganului, Vladeasa.
Orice ai alege, te asigur ca nu o sa regreti. Peisajele sunt absolut mirifice!

| Ana-Maria94 a răspuns:

Iti recomand sa vi la munte, adica in Brasov, si s vizitezi muntii Piatra Craiului, nu vei regreta.

| mariaale a răspuns:

Iti spun eu acolo merg in fiecare an si e forte frumos in dealu negru e in jud cluj este forte frumos si ppoti vizita manasitiri sa margi in pature dupa ciperci si e un baraj forte frum pe nume de la fantanele

| dadaaaaa a răspuns:

Felix laughing jud Bihor. foarte fain acum renovat 15 lei intrarea/adulti 10 lei intrarea/copil...incearca e fain

| katomika14 a răspuns:

Ai putea incerca judetul Bistrita-Nasaud la lacul Colibita. A fost declarata cea mai ozonata zona din Europa. Nu este inca loc turistic, dar sunt multe persoane care merg cu cortul acolo. In plus este unul dintre singurele baraje construite cu pietre. Ati putea incerca, este minunat.