| neanicu a întrebat:

As dori sa vizitez Serbia, Muntenegru si Bosnia... Daca ati fost pe acolo, ce mi-ati putea recomanda in mod special, ca obiective turistice atat in orase, ca si in natura, etc?

4 răspunsuri:
| Dj Boalca a răspuns:

In muntenegru si bosnia e superb mi-au povestit niste amici de-ai mei, adica ai ce vizita, dar trebuie sa fii atent ca sunt mai ciorditori ca noi, te fura cu tot cu masina nemincatii

| mickeye a răspuns:

Nu vă înțeleg de ce sunteți disperați să vă faceți vacanțele în străinătate..Serbia e urâtă. România e de 1000 de ori mai frumoasă decât Iugoslavia..ai fost pe Transfăgărășan, la Cheile Bicazului, sau în Maramureș, sau la Cheile Turzii, la Scărișoara? Părerea mea e că nu prea ai ce să vezi în Bosnia și Serbia.Am fost și eu și nu prea mi-a plăcut.

| ady_3636 a răspuns:

In Serbia ai la Belgrad Kalemegdan cel mai vizitat de turisti la fel ca Manastirea Ostrog care e zidita in piatra din Montenegru de Bosnia nu stiu...

| sarajevo1992 a răspuns:

Fiind de origine sârbo-bosniaco, îți pot recomanda in Serbia Niš, Belgradul, Novi Sad și cetatea Novi Sad-ului. In Muntenegru e foarte frumos in Budva și in Podgorica. Bosnia este foarte frumoasa la fel, dacă ma intrebi pe mine cea mai frumoasa dintre toate țările post-iugoslave. In Bosnia nu trebuie ratat Sarajevo-ul, Mostar-ul si Zenica, Bijelina și chiar dacă ești creștin; Sfânta Maria de la Medjugorje