| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa cumpar cativa metri de teren la Arieseni, Girda, Scarisoara, Cobles sau undeva in zona, sa aiba un pret nu foarte mare. Va multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

care este intrebarea!?

1 răspuns:
| prolibro a răspuns:

Un non raspuns la o non intrebare.
O imagine legata de zona. Un versant de deal, pasune sub liziera padurii, niste casute ici colo darapanaturi mai mult, liniste de sa te ingrozesti, nu tu electricitate, nici o fantana, cateva suvite de apa scurgandu-se printre pietre.
Si dintr-o astfel de casuta iese o batranica, care ne spune ca traieste singura acolo.Pe cei cativa metri de teren la nici 2 km de opulenta vilelor care inconjoara partia Vartop.