| andreeagicu a întrebat:

As vrea sa imi fac vacanta in Sicilia, a mai fost cineva pe acolo sa imi recomande ce sa vizitez? Care e perioada cea mai buna sa vizitez?

Răspuns Câştigător
| maracana96 a răspuns:

Cam asta am vazut si eu.Iti recomand vara. Sper sa te ajute si vacanta placuta.
http://www.turistik.ro/italia/sicilia

| andreeagicu explică (pentru maracana96):

Merci frumos. Mi-am făcut un traseu cam ce as putea sa vad

3 răspunsuri:
| FaraoneSicilianu a răspuns:

Eu sunt sicilian big grin Siracusa e un oras foarte frumos, oricum depinde si ce vrei sa vizitezi, in general in Sicilia e mult de vizitat, dar de exemplu la Palermo pot si sa te distrezi mai mult, fiind un fel de "capitala" a Siciliei, vara e calda, ideal ar fi sa te duci cam in iunie happy

| maracana96 a răspuns:

Http://www.turistik.ro/italia/sicilia
Sper sa te ajute.vacanta placuta