| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a întrebat:

As vrea sa ma duc in vara asta la mare si la munte va spun din start ca nu vreau preturi mari ...de cazare dar nici chiar de saraci. mediu ceva. ati putea sa ma sfatuiri in legatura cu mersu la mare un hotel la cap aurora acceptabil? dati-mi un site sau o descriere. iar la munte chiar nu stiu pe unde as putea sa merg vara aceasta. ceva cu sinaiasau daca nu plz linkuri.

7 răspunsuri:
| craciunitza_7057 a răspuns:

Incearca sa mergi la mare la sfarsit de sezon unde este de asemenea f cald si f bine dar preturile sunt injumatatite sau cel putin reduse. Eu stau in cta dar de hoteluri nu stiu incearca niste siteuri de profil, oricum ai grija sa nu faci toxinfectie alimentara! Stiu eu de ce zic asta! Sau poti lua varianta 2 -la bulgari aceeeiasi bani cheltuiesti daca nu cumva mai putin si serviciile sunt un pic mai bune.

| baru a răspuns:

Daca vrei la munte te pot ajuta eu Aici este splendid Asa ceva sunt sigur ca nu ai vazut niciodata Daca ai auzit de 7 scari sau de cabana piatra mare trans fagaras etc Este fantastic Daca doresti tinem legatura Dar preferabil ar fi sa fiti mai multi Te gandesti pana atunci Te pup

Răspuns utilizator avertizat
| Roberta00 a răspuns:

Pai daca vrei preturi mici du-te si uh in jupiter e foarte frumos eu am fost acolo in tabara sau in statiuni de astea mai putin scumpe:*

| ikram a răspuns:

La mare mergi la Costinesti, sunt locuri de cazare pentru toate gusturile si buzunarele si plus ca ai ce sa faci (nu stai impreuna cu pensionarii ca in alte parti). Vara trecuta am stat la Hotel Atena Costinesti, am fost foarte multumita.

| Adela50 a răspuns:

Add the_best_girl1808 pentru detalii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca garsoniera la www.casafina.org in iunie sau septembrie