| karma123 a întrebat:

As vrea sa mă duc intr-o vacanta in Eforie Nord sau Saturn, preturile in August vor scădea sau vor urca? La cazare, mâncare etc

7 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Atunci este inca varf cum se spune adica preturi mari da spre sfarsit de august mai scad.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In august sunt cele mai mari.

| sierra1 a răspuns:

Vrei ieftin? du-te in septembrie

| Wr3nch a răspuns:

In august is omega mari. Mergi la inceput de septembrie daca poti, atunci scad major

| Werrich a răspuns:

August este apogeul verii, abia la mijloc de septembrie se reduc preturile.

| dinaprilie a răspuns:

Octombrie la mare..preturile erau mari inca din iunie.

| Gligore2000 a răspuns:

Tiganie maxima in august.
Fiecare baraca cu boxe si manele proprii, servicii indoielnice, personal necalificat, preturi de 5 stele, gropi la tot pasul, papuris ca in jungla si gunoaie ca in Pakistan.