| chelstone a întrebat:

As vrea sa merg intr-un week-end intr-o capitala din centrul Europei (City Break) si as vrea sa stiu daca as putea face rezervare cu 1-2 saptamani inainte de plecare sau daca se gasesc si oferte last time nu doar pentru destinatii exotice, ci si pentru City Break in Europe?

1 răspuns:
| gena_4673 a răspuns:

Pentru o vacanta de 2 - 3 zile, mai bine ia-ti bilet de avion si fa-ti rezervare la un hotel on-line...o sa ai surpriza ca te va costa mult mai putin, doar sa iti faci timp sa cauti printre zecile de oferte de pe net