| uuueeeccc a întrebat:

As vrea sa plec cu al meu iubit intr-o mica vacanta in Bulgaria. Ce hoteluri imi puteti recomanda la nisipuri sau albena? Sau unde ati fost si va placut? As vrea all inclusiv dar sa nu fie prea scump! M-am saturat sa tot caut pe net.

Răspuns Câştigător
| Mee a răspuns:

Eu.iti spun din experienta, la nisipuri e un hotel prea superb sunrise se numeste sau altul dar numai stiu in ce statiune victoria palace(este un hotel de cinci stele insa este la pret ieftin, iti zic te simti ca o regina acolo; x), iti recomand totusi nisipurile de aur pentru ca acolo este statiune cu de toate, la celelalte mai. putine. Nu iti recomand statiunea constantin si elena, este foarte veche si nu are prea multe atractii. Daca iti plac cumparaturile cea mai potrivita statiune este albena, daca iti plac distractiile statiunea cea mai potrivita este nisipurile de aur iar daca iti plac atractiile religioase, sau antice statiunea cea mai potrivita este constantin si elena(desi statiunea este foarte veche, are cateva puncte de atractie).[ La constantin si elena hotelurile nu merita stelele si nici banii(sunt foarte vechi, doar renovate)]