| HaPpYLoVe a întrebat:

As vrea sa stiu daca stiti ceva despre Casa Anda don eforie sudbig grin... vreau sa merg acolo...si nu stiu c am mai exact unde este asezata! fundita:X

1 răspuns:
| rossi46 a răspuns:

Este amplasata in centrul statiunii la doar doua strazi de plaja, asta insemnand ca mai mult de 3-4 minute nu ar trebui sa faci pana acolo. Este destul de aproape si de lacul Techirghiol findca statiunea se desfasoara pe o fasie de pamant marginita de lac si de mare asa ca din punctul asta de vedere nu trebuie sa-ti faci probleme ca oriunde ai vrea sa ajungi nu faci mult timp. Vila este constructie noua, camerele frumos amenajate cu mobilier nou si dotate cu televizor si baie proprie (majoritatea pentru ca sunt parca vreo doua camere fara baie). Au bucatarie comuna, au gradina cu terasa, tarife foarte accesibibe, toate bune si frumoase pana cand vine vorba de statiune. Localitatea este fantoma litoralului, nu cred ca e locul cel mai potrivit pentru a-ti petrece vacanta, asta daca nu esti un pensionar in cautare de liniste totala. Multa bafta!