| Diana_3831 a întrebat:

Ati fost cumva intr-o tabara de vara in Anglia? Adica din aceea cu program de invatare a limbii engleze. Daca da, cum a fost? Va-ti plictisit sau distrat?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu rata ocazie asta...adica o sa te distrezi, mergi in Anglia, total diferit de ce vezi in romania, oameni amabili prietenosi. Si inveti si limba engleza care pe viitor te va ajuta enorm crede-ma. Distractie placuta!

Răspuns utilizator avertizat
| marycris a răspuns:

Eu am fost la Studio Cambridge Sir Henry English Intenssive lessons la Bishops