| shtephie a întrebat:

Ati fost in Ungaria-Budapesta, Croatia-Zagreb si Venetia? As vrea sa-mi spuneti parerile voastre happy

7 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Am fost la Budapesta si chiar este un oras ce merita vizitat. In schimb mi-a ramas inima la Venetia pe care am vazut-o de 4 ori si unde as merge in fiecare an! Chiar acum in februarie este festivalul si chiar ca mi-as dori sa fiu acolo!

| Tiberius a răspuns:

Da, e frumos

| Freaky a răspuns:

Am fost in Venetia in august. E foarte dragut, insa nu este genul meu.nu prea ma fascineaza faptul ca e un oras pe apa, sincer laughing. Sunt cladiri vechi, si abia se mai tin.Insa oamenii sunt super, si e plin de magazine.oo si trebuie sa ajungi si in Piata San Marco.Acolo mi-a placut.Vara e muuuulta aglomeratie!

| DnBSniperZs a răspuns:

Am mers in Croatia, Split si Zagreg. happy destul de frumos, va recomand whistling

| Corsarul a răspuns:

Budapesta este un oras frumos. Noaptea este o splendoare. Isi merita denumirea de ''Mireasa Dunarii''.
Zagrebul l-am vazut doar de pe autostrada, dar pare frumos.
Venetia sau Orasul Laguna, este unic in lume. Este un loc unde ai ce vedea. Parca ar fi Viena pe apa. Strazile sunt canale, trotuarele sunt faleze, autobuzele sunt vaporase, taxiurile sunt salupe si calestile sunt gondole. 99% din cladiri sunt vechi, pacat ca multe din ele ar trebui restaurate. Piata San Marco este o frumusete, cu cladirile de jur imprejur si cu covorul de porumbei de pe jos.
La cele trei localitati ar trebui adaugata si Viena - Austria.

| puidetigan a răspuns:

Am fost de citeva ori la Venetia, si pot sa spun ca nu am vazut tot ceea ce este de vazut. E un oras deosebit de frumos, care merita vizitat. Auzi vorbidu'se, peste tot, in toate limbile. Daca ai posibilitatea de a vizita Venetia, nu o rata.

Răspuns utilizator avertizat