| Lavu a întrebat:

Ati fost la mare la Navodari? e fain? fundahappy

Răspuns Câştigător
| Iubesc Limonada a răspuns:

Mie mi-a placut chiar foarte mult. Consider ca este o statiune foarte OK chiar daca nu e asa cunoscuta ca Mamaia sau mai stiu eu ce. Imi place ca are nisipul foarte fin, plaja nu este foarte aglomerata iar apa este destul de curatahappy Funda?

5 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

Deci vreau sa-ti spun ca Navodari este cea mai tare statiune de pe plaja! Am fost cu familia mea acolo si vreau sa-ti zic ca abia astept sa mergem si anul acesta! Apa este super, nu sunt deloc pietre (ca in Mangalia), este curata (nu-si face nimeni nevoile in ea), nisipul este foarte fin, (valurile aduc scoici superbe) si cat despre preturi pot sa spun ca sunt de buzunarele tuturor mai ales in Peny...deci-cea mai tare statiune! Merita sa te duci acolo! Si iti poti lua cateva suveniruri dragute la preturi care nu sunt exagerate... Sper ca ti-am fost de folosbig grin

| Brotacel a răspuns:

Buna!

Da, eu am fost acum 3 ani.Nu e nimic special, e ca in toate celelalte statiuni.Plaja cu nisip fin, sat de vacanta super.In schimb preturile sunt foarte ieftine. In alimentare si Marketuri ( nu magazine de pe plaja ) sunt preturi ca la oras.ieftine.mi-a placut acolo.

Pa, pa.

| nutty a răspuns:

Hm, ultima data cand am fost la mare la Navodari a fost acum 3 zile. Plaja e misto, apa la fel ( eu de obicei sunt pretentioasa cand vine vb de plaja si mai ales de apa). Preturile sunt maricele in statiune, adica aproape de plaja, dar pentru prod alimentare si nu numai exista Plus si Peny la 2 km de plaja.Cat despre cazare, despre hotelul Delfin nu am auzit sa se planga nimeni, nici ca pret, nici ca (virgula) calitate.:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mare, pentru mine, a fost fain numai unde am gasit plaja mai putin aglomerata si Navodarii au facut exceptie mereu exceptind lunile fara sezon.

| manu1 a răspuns:

Da am fost si e fost frumos