| adytzusiatat a întrebat:

Ati fost vreodata cu avionu? Daca da, unde, cand, de ce, cat timp ai stat in x(x = locu unde ai fosttongue)?

6 răspunsuri:
| vlad93fcv a răspuns:

Da, am fost! M.am intors cu avionul din Liverpool dintr. un cantonament din cauza vremii anul trecut in noiembrie! Am stat in Anglia c.am 3 saptamani! E o senzatie speciala prima data cand zbori, dar iti garantez ca pana la urma o sa te obinuiesti si o sa te plictisesti tongue

daniela
| daniela a răspuns:

Da de multe ori', dar cel mai lung a fost Amsterdam - Atlanta Georgia USA 9. 3 ore (am facut drumul de mai multe ori); am mers cu cursa KLM la economic si am avut bilete la geam a fost super

| love_cat a răspuns:

Am fost de mai multe ori in Franta, Egipt, Anglia, Turcia si alte locuri, si cam peste tot 7 zile!

| Malvina24 a răspuns:

Eu nu am fost dar chiar mi-as dori sa ma duc! insa nu cred ca voi avea vreodata sansa!

| Alisa a răspuns:

Da. Locuiesc in Londra si vara vin in Romania in timpul vacantei(cam 2 luni) si apoi ma intorc inapoi in Londra.

| tania77 a răspuns:

Da am fost de 4 ori pana acum, in grecia deoarece aici lucrez si vin acasa o data pe an, chiar imi place foarte mult si cer mereu daca se poate loc la geam.